.

.::. Firma Profili

.

TEKNOKAR SOĞUTMA ; Ticari Araç Soğutucuları ve klimalarının montaj, bakım ve onarımı alanında faaliyet göstermektedir.


"Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü; işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz."


Ticari Araç Soğutucuları sektöründe tecrübeli ve Konusunda uzman personelleri ile pek çok kurumsal firmaya hizmet vermiştir. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmektedir.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


Kısaca Hizmetlerimiz;


Ticari araçlara; Ticari Araç Soğutucuları ve ticari araç klimalarının sıfırdan montajının yapılması, Ticari araç soğutucu klimalarının, kompresör, filtre, gaz, gaz hortumları, keçeler, braketler, kayışlar, fanlar, petekler, dijital göstergeler, valfler ve müşürler gibi tüm aksamların bakımının yapılması, arızalı veya ömrünü tamamlamış parçaların değişimi, ikinci el Ticari Araç Soğutucuları ve ticari araç klimalarının satışı, yedek parçalarının temini edilmesi, Donanımlı servis aracımızla, arızalı ürünün (Ticari Araç Soğutucuları ve ticari araç klimalarının) bulunduğu yerde, onarım hizmetinin verilmesi,